Yönetim Sistemlerimiz

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA)

İş dünyası yakın geçmişe kadar üretim süreçlerinde otomasyon ve robotizasyon üzerine çalışırken, günümüzde tüm yönetim süreçlerinde bunun büyük oranda başarıldığını biliyor.
Mercan Kimya; İnsan Kaynakları, Satış, Finans, Muhasebe, Kalite & Ar-Ge, Tedarik Zinciri, Üretim…vb. tüm yönetim süreçlerinde, katma değeri düşük işlerin dijital otomasyon ve robotizasyon sistemlerine yaptırılması konusunda ciddi çaba sarf etmekte ve yatırım yapmaktadır.
Bunun sonucu olarak katma değeri yüksek işlerin değerli insan kaynakları tarafından yapılması ve verimliliğin en üst seviyeye çıkarılmasını kendisine amaç edinmiştir.
ERP Sistemleri ile yetinmenin mümkün olmadığı günümüzde, ileri dijital teknolojileri kullanmanın, sürdürülebilir başarı için vazgeçilmez bir gelecek vizyonu olduğunu bilerek, bu alanda hem dış kaynaklardan yararlanmakta hem de ekiplerinin bu doğrultuda çalışmalarını, projeler yapmalarını teşvik ederek yatırımlar yapmakta, yakın geleceğe bugünden hazırlamaktadır.
Ekonomik, kültürel ve teknolojik gelişmelerin son derece hızlı ilerlediği günümüzde, yakın/orta vadede birçok mesleğin ortadan kalkacağını artık hepimiz net bir şekilde görebiliyoruz. İş dünyası açısından bunun yönetim süreçlerine etkisini şimdiden görerek çözümler üretmek Mercan Kimya’nın uzak olmayan bir gelecek vizyonudur.
Sonuç olarak Mercan Kimya; ileri dijital sistemleri ve metal yakalı iş gücünü kullanarak, Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) çalışmalarında da öne çıkan lider firmalardan biri olacaktır.

Geri

GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER